7.SÉRIE


7.01 (177) Nezapomeň na Alamo

Všichni se vrací z prázdnin. Brandonovi a Steveovi se rozbije auto a uvíznou v malém texaském městečku. Brandon se seznámí s afroameričankou Marií a potýkají se s oboustranným rasismem. Steve se těší na Clare a rozjede se za ní do Los Angeles. Clare ale dostane podobný nápad a chce ho překvapit v Texasu. Donna a Davidem natáčejí videoklipy, hádají se a Donna chce s natáčením skončit. Valerie se setkává s Kennym, který jí má pomoci s financováním klubu.


7.02 (178) A zase to rozjíždíme

Donna v plážovém klubu potkává Caseyho, do kterého byla v dětství zamilovaná. David žárlí. Mark Reese, manažér campusové televize, nabízí Brandonovi práci. Clare se dozvídá, že Steve se na střední škole vyspal s Kelly. Steve se Kelly přiznává, že to bylo jeho poprvé a že to byl on, kdo o ní po celé škole rozhlásil, že je děvka. Valerie se schází s Kennym. Ten tvrdí, že s manželkou žijou odděleně a že se budou rozvádět. Kelly začíná pracovat v centru pro nemocné AIDS.


7.03 (179) Partner na celý život

Chystá se svatba Nata a Joan. Do Los Angeles přijíždí Joanina dcera Lilly. Ta se Brandonovi přiznává, že není baletkou, jak si její matka myslí, ale striptérkou. Joan začne rodit při svatebním obřadu a svatba se nakonec koná v porodnici. David přichází o práci a stěhuje se k Markovi. Lilly svádí Brandona. Valerie potkává Kennyho s celou jeho rodinou. V krizovém centru se Kelly spřátelí s Jimmym, který je HIV pozitivní. Clare oznamuje Steveovi, že se nikdy nechce vdávat.


7.04 (180) Zmizení

Kelly tráví čas v centru nemocných AIDS a pozve celou partu na Jimmyho kouzelnické představení. Jimmy se omylem řízne nožem, Kelly se mu snaží ránu ošetřit, má jeho krev na rukou, bojí se, že by mohla dostat AIDS a proto jde na test. David tají před otcem, že nechodí do školy a nemůže sehnat práci. Valerie chodí s ženatým Kennym. Brandon začíná pracovat ve zpravodajství univerzitní televize. Spolu s Markem hledá moderátorku zpravodajství a nakonec přijímají Tracy.


7.05 (181) Slibuji, lásko

Steve se svými bratry z KEGu běhají na školní oslavě nazí, maskovaní jen pěnou na holení. Rektor chce, aby byli výtržníci potrestáni. Brandon má jediný důkaz, kazetu se záznamem oslavy. Kelly tráví čas s Jimmym a centru nemocných AIDS a Jimmy umírá. Valerie se stýká s Kennym. Nelíbí se jí, že je Kenny pořád s manželkou a chce po něm, aby se rozvedl. Donna chce, aby k nim do klubu přijaly sportovkyni Danny. Donna pomáhá Danny změnit svůj zjev, ale nakonec si uvědomuje povrchnost členek klubu a sama klub opouští.


7.06 (182) Křest bydliště

David a Mark pořádají oslavu u sebe v domě. Steve flirtuje s cizí holkou, Clare žárlí a se Stevem se rozchází. Blízko domu vypukne lesní požár. Kelly má z ohně strach. Donna chce zachránit kolouška, ale zraní se a musí být sama zachráněna. Mark se sbližuje s Kelly. Valerie dá Kennymu ultimátum, že buď se rozvede, nebo se s ní už nikdy neuvidí. Clare se seznamuje s Dickem Harrisonem. Valerie oznamuje Kennymu, že čeká jeho dítě.


7.07 (183) Beze strachu

Cliff, požárník, který Donnu zachránil, se s ní sbližuje a spolu s Markem pomáhá Donně a Kelly s pořádáním strašidelného zámku pro děti. Clare se stýká s Dickem. Steve si objednává na večírek profesionální společnici, ale splete její katalogové číslo. Mark řekne Brandonovi, že by měl Tracy pozvat na večírek. Tracy se Brandon líbí, ale on si svými city není zdaleka tak jistý jako ona. Kelly se sbližuje s Markem. David odmítne jet na oslavu dědových narozenin a děda umírá. Valerie tvrdí Kennymu, že je těhotná a Kenny jí nabízí 100 tisíc, když půjde na potrat.


7.08 (184) Věci, které děláme pro lásku

David zdědil čtvrt miliónu a jeho otec je chce dát do fondu. David s tím nesouhlasí a začíná pít. Kelly a Steve zjistí, že Valerie tvrdí, že je těhotná. Kelly se jí snaží podpořit, ale později zjišťuje, že jí Valerie lže. Tracy vidí, že k ní Brandon nic necítí a chce odejít z televize. Steve chce získat Clare zpět a chce závodit s Dickem na veslicích. Donna jede s Cliffem tábořit. Cliff jí oznamuje, že odjíždí pracovat do Lousiany.


7.09 (185) Poražený získává vše

David se chová a utrácí jako blázen. Donna se bojí, že se u něho projevuje maniodeprese. Brandon zjistí pravdu o Valeriině předstíraném těhotenství a donutí jí peníze Kennymu vrátit. Mark svádí Kelly. Steve závodí s Dickem na veslicích. Clare se ke Steveovi vrací. David kupuje od Valerie polovinu After Dark.


7.10 (186) Ztracen v Las Vegas

David, Valerie, Steve a Clare jedou do Las Vegas. Steve opíše od Brandona esej. Clare má předtuchu a sází v kasínu. David pije a sází a okradou ho prostitutky. V Las Vegas potkávají Raye Pruita a přemluví ho, aby vystoupil v After Dark. Kelly tráví víkend s Markem. Brandon pomáhá Melanii, kterou okradli, najít jejího snoubence.


7.11 (187) Kdybych měl kladivo...

Profesor Randall se vrátil na universitu a zjistí, že Steve opsal od Brandona esej. Požaduje, aby byli oba ze školy vyloučeni. U Davida se projevila maniodeprese a je v nemocnici na pozorování. Kelly tráví víkend s Markem, ale nic jim nevychází. Ostatní pomáhají Williemu stavět dům.


7.12 (188) Den zúčtování

Steve se přiznává k opisování a jeho trest tak určí rektor. Brandon se chce obhajovat u soudu a řekne Steveovi, že už nejsou přátelé. Brandon u soudu sebe očišťuje a s pomocí Steva usvědčí Randalla ze lži. Mark žárlí na Brandona. Kelly pro Marka uspořádá narozeninovou oslavu. Donna se snaží Davida přesvědčit, aby neinvestoval do After Dark.


7.13 (189) Dárky jsou zabaleny

Jsou Vánoce. Všichni se dohodnou, že si mezi sebou vylosují dvojice, které si mezi sebou dají dárek. Kelly se dostane do páru s Valerií. Donna se chce vrátit k Davidovi, ale její matka s tím nesouhlasí. Mel se vrátil k Jackii a spolu pozvali Martinovi k sobě na večeři. Felice se během večeře snaží všechny ponížit. Kelly se má setkat se svým otcem, ale místo něj přijde jeho dcera Joy. Kelly tak poznává svou sestru, o které ani netušila. Steveova matka je pozvána Clařiným otcem na večírek a sblíží se s ním.


7.14 (190) Získat flek

Na C.U. se koná veletrh práce. Brandon a Mark jdou do stejného konkurzu. Brandon vyhraje. Mark je naštvaný a rozchází se s Kelly. Steve je při pohovoru sexuálně obtěžován a Clare mu nevěří. Donna pracuje jako asistentka u svého otce v ordinaci a zachrání jedné jeho pacientce život. Za Valerií přichází Tom, její bývalý kluk z Buffalo a Valerie mu nabízí práci v After Dark.


7.15 (191) Fantom C.U.

Clare domluví Kelly rande s anglickým gentlemanem a Donna jí domluví schůzku s Evanem z univerzitní televize. Clare má na starosti fotky do ročenky. Steve si odpykává trest úklidem a nočním hlídáním na univerzitě a potýká se s kanadskými žertíky místního fantoma. Donna začne pracovat v televizi jako rosnička a dostává výhružné telefonáty. Tom chce uspořádat v After Dark koncert Donně Lewis a David mu nevěří.


7.16 (192) Zbytečná hrubost

Brandon jede s Tracy na víkend na farmu jejích rodičů a setkává se s jejím bývalým klukem, který na farmě pracuje. Donna dostává výhružky a zdá se jí, že vidí Garretta, který se jí pokusil znásilnit. Steve, Dick, David a Tom pořádají v klubu sportovní večer a Valerie jim odmítá pomáhat. Donna, Kelly a Clare jdou na pánský striptýz. Donnu se někdo pokouší přejet autem a dostává oznámení, že byl Garrett propuštěn z vězení.


7.17 (193) Tváří v tvář

Kelly se schází s Tomem. Brandon a Valerie žárlí. Brandon hraje proti Tomovi hokej. Tracy řekne Brandonovi, že ho miluje, ale Brandon mlčí. Steve stráví s Clare víkend v domě na venkově a přemýšlejí, jestli mají spolu bydlet. David a Donna chtějí, aby byl Garrettovi obnoven soudní zákaz se k Donně přibližovat. Donna má strach a stále dostává výhružky.


7.18 (194) Přerušujeme tento program

David tráví čas se zpěvačkou Chloe. Steve a Clare tráví víkend s rodiči. Samantha a rektor Arnold jsou do sebe zamilovaní. Tom podezírá Kelly, že se s ním schází jen proto, aby ublížila Valerii. Z Evana se vyklube násilník, který Donně vyhrožoval a drží celý štáb televize jako rukojmí. Díky Brandonovi, Donně a jednotce rychlého nasazení je Evan zatčen.


7.19 (195) Můj veselý Valentýn

Do Beverly Hills přijíždí Valeriina matka a chce, aby Val podepsala papíry kvůli hypotéce. Valerie nechce mít s jejich domem nic společného a chce, aby ho matka prodala. Valerie chce, aby Kelly přestala chodit s Tomem. Steve kouří s Dickem trávu. Na svatého Valentýna přijíždí za Donnou požárník Cliff. David podezírá Donnu, že to měla předem domluvené. Tracy objevuje u Brandona prstýnek, který měl Brandon pro Kelly a myslí si, že jí Brandon žádá o ruku.


7.20 (196) Tímto prstenem…

Valerie řekne své matce, že ji obviňuje z toho, že jí táta znásilňoval. David tráví čas s Chloe a Donna se schází s Cliffem. Steve poučuje o sexu svého bratra Ryana, který se chystá přijít o panictví. Tracy se rozchází s Brandonem. Kelly si píše do deníčku, že miluje Brandona. Brandon vrací prsten do obchodu a Kelly si ho kupuje. Tracy se k Brandonovi vrací.


7.21 (197) Přímý střelec

Kelly a Clare jedou do Palm Springs a předstírají, že patří do ukrajinského lidového souboru. Brandon, Steve a Dick hrají basketbal a Steve s Dickem kouří trávu. Dick si vezme v After Dark heroin a umírá. O Valerii píše novinářka článek, ale vše je zničeno, když musí jít kvůli smrti Dicka Val s Davidem k výslechu na policii. Martinovi zvou Cliffa na jachtu a chtějí Donnu podpořit, aby si mezi Davidem a Cliffem vybrala Cliffa. Donna si vybírá Davida.


7.22 (198) Mladí dospělí

Valerie se seznámí s hercem Robem. Kelly najde na terase malého Joeyho, který utekl z domova. Tracy se zdá, že s Brandonem žijí nudně. Tracy, Brandon a Clare pomáhají Steveovi natáčet teleshopping do kurzu marketingu. David a Donna jedou navštívit Donninu babičku a ta jim vypráví o tom, jak se seznámila s Donniným dědečkem.


7.23 (199) Varování před bouřkou

David se rozhodne, že si s doktorem Martinem promluví o své lásce k Donně. Doktor Martin dostává moskovou mrtvici. Brandon má jet na prázdniny do Hongkongu a neřekne Tracy, že má dvě letenky. Kelly se stará o Joeyho, který utekl z domova a hledá jeho rodiče. Clare se nelíbí Steveovo chování a předstírá, že bere mužské hormony. Valerie chodí s Robem a radí mu, aby nepřijal roli, která mu byla nabídnuta. Jeho agent jí nabízí peníze za to, aby ho přemluvila roli přijmout. Všichni pomáhají Steveovi obložit dům jeho otce pískem, aby ho ochránili před blížící se bouří.


7.24 (200) Jarní kolaps

Brandon a Tracy jsou v Hongkongu. Kelly myslí na Brandona a opije se v klubu. Doktor Martin se probírá z komatu. Donna nesouhlasí s tím, aby ho Felice dala do sanatoria a chce, aby si ho vzala domů a sama se o něj starala. V After Dark je večírek u příležitosti blížící se premiéry Robova filmu. Rob se dozvídá, že jeho agent dal Valerii peníze za to, aby ho přemluvila přijmout roli. Rob chce, aby mu Valerie dělala manažérku.


7.25 (201) Poslána z nebe

Koná se premiéra Robova filmu. Je to propadák, Rob si bere neúspěch filmu osobně a odjíždí z Los Angeles. Clare píše úkol do školy a je protivná na Steva, který jí pořád vyrušuje. David chce překvapit Donnu a uvaří jí večeři. Za Brandonem přijíždí Marie, se kterou se seznámil v Texasu. Marie ho přiměje přemýšlet o jeho citu ke Kelly. Brandon se s Kelly sejde a políbí ji.


7.26 (202) Dlouhé sbohem

Na C.U. se koná „Přehlídka talentů“. Steve podporuje Clare, aby tam zazpívala, ale zjistí, že Clare vůbec neumí zpívat. Donna podezírá Felice, že se vrátila ke svému bývalému milenci. Brandon a Kelly spolu chtějí začít chodit. Brandon se rozchází s Tracy. Valerie napíše Kelly telegram od Dylana, aby tak Brandonovi ukázala, že ho Kelly nemiluje.


7.27 (203) Mám oči jen pro tebe

Kelly chodí s Brandonem. Donna a Clare tráví čas s Valerií. Valerie přespí v Kellyině pokoji, přečte si její deník a prozradí Donně a Clare, co tam o nich Kelly napsala. Kelly chce připravit pro všechny jídlo, ale nikdo na večeři nepřijde. Brandon se snaží pro Kelly sehnat kouzelnickou hůlku. Brandon, Steve a David se chtějí svést elektromobilem, ale nakonec jsou zatčeni za jeho krádež. Valerie kontaktuje Kellyina otce.


7.28 (204) All That Jazz

Kelly a Valerie jsou nemocné a dohadují se o tom, co se stalo mezi Valerií a Brandonem po návratu z Palm Springs. Kelly dá Brandonovi ultimatum. Buď se Valerie od nich odstěhuje, nebo půjde Kelly. Steve a Clare se hádají kvůli svým rodičům, který to přestává klapat. David a Donna jedou do New Orleans a Donna kvůli tomu nestihne přednést referát. Valerie se setkává s Derekem Driscollem, který tvrdí, že pracuje pro Billa Taylora. Valerie chce, aby jí Derek pomohl výhodně investovat peníze.


7.29 (205) Den matek

Kelly si myslí, že otěhotněla a neví, jestli si má dítě nechat. Valerie chce za pomoci Dereka investovat a ten jí radí, aby prodala After Dark. Valerie proto začne svádět Davida a ten jí sám nabízí, že od ní její část klubu odkoupí. Je Den matek. Clare je smutná, myslí na svou mrtvou matku a vadí jí, že její otec na ní nevzpomíná. Steve zjistí, že i rektor Arnold na ní nemůže zapomenout.


7.30 (206) Týden posledního ročníku

Valerie dává všechny své peníze Derekovi a dozvídá se, že to byl podvodník. Kelly zjistí, že potratila a že v budoucnosti bude mít problémy otěhotnět. Donna se bojí zkoušky z marketingu a nechápe, proč je na ní její profesorka tak tvrdá. Steve si myslí, že ho vezme otec za společníka do firmy. Clare zjistí, že její otec se stěhuje do Francie a ona přemýšlí, jestli má jet do Evropy s ním.


7.31 (207) Den promoce 1.část

Erin promuje v mateřské školce. Všichni se připravují na svou promoci. Donna si plánuje, že se po promoci vyspí s Davidem. David se nechal Stevem přemluvit ke studentské recesi. Brandon vyhazuje Valerii z domova. Valerie nechává doma dopis na rozloučenou a chce spáchat sebevraždu.


7.32 (208) Den promoce 2.část

Brandon zachrání Valerii před sebevraždou. Všichni odpromují. Clare se rozhodne, že odjede s otcem do Paříže. Kelly je naštvaná na svého otce. Ten pro ní uspořádal večírek ve stylu 20. let. Kelly se s ním usmiřuje a Bill jí oznamuje, že musí kvůli finančním podvodům do vězení. Valerie se na večírku vyspí se Stevem. Donna ztrácí panenství s Davidem.