6.SÉRIE


6.01 (145) Domov

Kelly se vrací z New Yorku, kde se seznámila s malířem Colinem. Brandon se vrací z Bostonu. U Walshových bydlí s Valerií její kamarádka Ginger. Dům Walshových je určen k demolici a Steve tam pořádá s Brandonem večírek, při kterém se dům zdemoluje. Brandon nakonec zjistí, že dům je jeho. David se Stevem se chtějí k Brandonovi nastěhovat. Donna a Ray strávili s Martinovými léto na jachtě. Na oslavě na jachtě se ztratí prstýnek a Donna ho najde u Raye. Ginger svádí Brandona. Dylan chce vypátrat vraha svého otce. Kelly mu pomává při probírání Jackových věcí.


6.02 (146) Holky z Buffalo

Kelly slaví narozeniny. Dylan hledá Anthonyho Marshetta, vraha svého otce. Brandon, Steve a ostatní dávají dům Walshových do pořádku. Ztrácí se věci a všichni podezírají Raye. Věci krade Ginger, která je domluvena s Valerií, že Ginger odhalí, Raye očistí a tak se s ostatními udobří. Colin připravuje pro Kelly k narozeninám překvapení.


6.03 (147) Chlapská záležitost

Začíná škola. Steve hledá soukromého učitele. Tím se nakonec stane Clare. Brandon chce psát do školních novin, ale šéfredaktorka Susan ho nechce přijmout. Jdou spolu do After Dark a porovnávají chování kluků a holek. Dylan se seznámí s Tony, dcerou Anthonyho Marshetta. Kelly zjistí, že Colin s Valerií se znají. Colin chce v After Dark namalovat obraz. Donna přivede do klubu producenta Cormanna, známého Martinových, aby si poslechl Raye.


6.04 (148) Růžová královna

Koná se konkurz na Růžovou královnu. Donna a ostatní holky se konkurzu účastní. Brandon a Susan chtějí o soutěži napsat do novin. Steve se přes počítač seznámí s holkou a nakonec zjistí, že to je Clare. Davidova matka se pokusí o sebevraždu. Clare Steva doučuje. Colin nechce jít s Kelly na ples a nakonec tam přichází s Valerií. Dylan se sbližuje s Tony. Ray musí hrát na narozeninách Cormannovy dcery. Brandon jde na ples se Susan a začnou spolu chodit.


6.05 (149) Milenecký skok

Valerie má noční můry o sebevraždě svého otce. Její matka viní z jeho smrti Valerii. Davidova matka je v nemocnici a chtějí ji léčit elektrošoky. Valerie se snaží spolu s Davidem se zbavit deprese. Brandon chodí se Susan. Tony chce poznat Dylanovi přátele a pozve je k sobě na večeři. Steve a Clare spolu začínají chodit. Nat se snaží v Peach Pitu chytit myš.


6.06 (150) Bez řečí

Ray odchází z Peach Pitu. Kelly, Donna, Clare a Valerie spolu jedou na výlet. Jejich auto má poruchu a oni musí přespat v klašteře. Donna se dozví, že Valerie spala s Rayem a rozchází se s ním. Brandon půjčuje dům k natáčení porna. Colin má poměr se svou agentkou. Brandon se vyspí se Susan. Dylan se setkává s Marshettem a ten chce, aby se s Tony rozešel.Tony si myslí, že ji Dylan jen využil a rozchází se s ním.


6.07 (151) Poškozená

Valerie jde na seminář marketingu a její profesor jí začne svádět. Valerie ho odmítne a on jí začne dávat špatné známky. Valerie se to bojí oznámit. Susan s Brandonem zjistí, že Valerie nebyla jediná. Valerie začne chodit s Davidem. Dylan se usmiřuje s Tony a ta se k němu stěhuje. Kelly zjistí, že Colin spí se svou agentkou. Steve se chce vyspat s Clare. Objednají si pokoj, ale ze všeho nakonec sejde.


6.08 (152) Halloween 6

Je Halloween. V Peach Pitu je věštkyně Madan Havran. Tony bydlí u Dylana a dozvídá se pravdu o svém otci. Tony přemluví Dylana, aby se zbavil své zbraně. Brandon se dozví, že Susan chodila s Jonathanem. Colin dokončí obraz v After Dark, usmiřuje se s Kelly a začíná pracovat ve škole. Donna se seznámuje s fotbalistou Joem a Ray jí všude pronásleduje. Ray je na Donnu hrubý a Joe Raye zmlátí. Steve se vyspí s Clare.


6.09 (153) Zemětřesení

Dylan žádá Tony o ruku. Donna zjistí, že se Felice také dříve účastnila volby Růžové královny a Felice nechce prozradit, proč to tajila. Donna chodí s Rayem na terapii. Je zemětřesení. Brandon se Susan uvíznou v hotelovém výtahu s těhotnou ženou, která ve výtahu porodí. Ray za Donnou pořád chodí. Kelly je proti Dylanově svatbě. David se chce vyspat s Valerií. Donna se dostává do finále Růžové královny. Tony oznamuje otci, že se budou s Dylanem brát a Marshett si objednává Dylanovu vraždu.


6.10 (154) Jedna svatba a jeden pohřeb

Dylan a Tony chystají svatbu a loučí se se svobodou. Holky si pozvou striptéry a kluci hrají karty. Marshett si objednává Dylanovu vraždu. Pokus o vraždu se ale nezdaří. Koná se svatba. Při druhém pokusu najatý vrah místo Dylana zastřelí Tony. Po pohřbu opouští Dylan Los Angeles.


6.11 (155) Útok

Valerii navštíví Jones a chce, aby se Valerie převlékla za prostitutku a pomohla mu s jedním případem. Valerie je zatčena a David jí dostane z vězení ven. Donna se dostane do finále Růžové královny. Felice jí prozrazuje, že když se ona soutěže účastnila, tak otěhotněla a šla na potrat. Ray žaluje Joea za napadení. Susan žárlí na Kelly. Steve hlídá školního maskota. Brandon píše článek o Dylanovi. David se vyspí s Valerií.


6.12 (156) Prsama nahoru

Colin a Susan odjíždí na díkuvzdání do New Yorku. Ostatní ho chtějí strávit spolu. Valerii štve Davidova matka. Steve jde s Clare na školní večírek, kde se zalíbí rektorovi i ostatním profesorům. Donna chodí kvůli Rayově žalobě k výslechu. Kelly přespí u Brandona a Valerie si myslí, že se s ním vyspala. Donna chce, aby na Joeovy narozeniny přišel Steve Young a chce se s Joem vyspat.


6.13 (157) Soud

Donna je v soudním přelíčení proti Joeovi hlavním svědkem. Brandon chce o tom napsat do novin. Colin hlídá Erin. Valerie si myslí, že se Brandon vyspal s Kelly a chce to říct Susan. Brandon si s Rayem promluví a Ray s přiznává, že Joe jen bránil Donnu. Ray odjíždí z Los Angeles. Colin a Kelly se hádají a Erin se díky tomu málem utopí. Růžovou královnou se stává Lisa, kamarádka Donny.


6.14 (158) Šťastný syn

Donna zaskakuje za Lisu v obchodě. Sektá se tam s malým klukem Isaiahem, který chce ukrást medvídka. Donna zjistí, že on i jeho sourozenci jsou celý den sami doma a snaží se pomoci jejich matce je umístit do školky. Steve pracuje jako praktikant ve firmě a chce pomoci zaměstnankyni, která dostala výpověď. V Peach Pitu je dobročinný večírek a kasíno. Brandon v kasínu sází a nemůže přestat. Valerie si v aukci kupuje portrét od Colina.


6.15 (159) Andělé, o kterých jsme slyšeli

Cindy Walshová přijíždí do Beverly Hills. Brandon se dozvídá, že jeho rodiče prochází manželskou krizí. Steve roznáší dárky od Rushova kolegy a poplete je. Rush mu prozrazuje, že je jeho pravý otec. Valerie zjistí, že Colin bere drogy. Colin slibuje, že s tím přestane. Joe chce dát Donně k Vánocům papouška a naučit ho předtím mluvit. Cindy dostává telegram od Jima a vrací se k němu.


6.16 (160) Vraťte si hodiny

Je Silvestr. Do Beverly Hills přijíždí Susanin bývalý kluk Jonathan a Brandon začne žárlit. Colin bere dál drogy. Steve má na starosti své nevlastní bratry. Donně uteče papoušek. David a Joe jí ho pomáhají chytit. Na Nový Rok se Donna účastní průvodu Růžové královny. Jonathan odjíždí a Brandon se usmiřuje se Susan.


6.17 (161) Objeví se a hned zmizí

Za Kelly přijíždí její táta a slibuje, že v Beverly Hills zůstane. V Peach Pitu se koná filmový festival. V jednom z filmů hraje Nat. Doktor zjistí, že Joe má problémy se srdcem. Colin bere drogy. Susan volá Jonathan. Doktor Martin tvrdí, že Joe má srdeční vadu a jiný doktor, že je Joe v pořádku. Nat se setkává se svou starou přítelkyní. Kellyin otec odjíždí, s Kelly se ani nerozloučí a ta začne brát drogy.


6.18 (162) Zapadlý sněhem

Kelly a Colin berou a shání drogy. Steve a Clare jsou zadrženi za rychlou jízdu, musí chodit do autoškoly a účastní se pořadu o párech, které se nedokážou přestat hádat. Donna se bojí, že Joeovy problémy se srdcem jsou vážné a Susan o něm chce napsat článek do novin. Brandon a Susan vidí nehodu a Susan si vzpomene na svou mrtvou sestru.


6.19 (163) Nancyina volba

Kelly má problémy ve škole a snaží se přestat brát drogy. Colin jí tvrdí, že taky přestává. Steve potkává Elle, transexuála, kterého zná z Palm Springs. Rektora Elle zaujme a chce se s „ní“ seznámit. Susan má dostat novinářskou cenu a Jonathan přijíždí na předávání do Los Angeles. Brandon se dozvídá, že Susan čekala s Jonathanem dítě a že šla na potrat.


6.20 (164) Létání

Donna, Clare, Valerie a Susan pořádají bleší trh. Jonathan pozve Brandona, Steva a Joea na létání na dvouplošnících. Joe po přistání omdlí a Donna chce, aby šel k doktorovi. Kelly se stěhuje ke Colinovi a dál spolu berou drogy. Brandon se snaží Kelly zachránit. Do Los Angeles přijíždí Ginger, vydírá Valerii a chce Davida.


6.21 (165) Krvácející srdce

V Peach Pitu se koná večírek Sex Out. Steve se s Clare vsadí, že vydrží den bez sexu. Kelly a Colin berou dál drogy. Valerie dohodí Ginger Jonathana. Ten se ale s Ginger domluví. Valerie požádá Davida, aby se vyspal s Ginger. David se s Valerií rozchází. Joe odchází z fotbalového mužstva. Susan definifivně ukončuje Jonathanovy plány. Kelly jde k dealerovi pro drogy a je málem znásilněna. Kelly prosí Brandona o pomoc a ten jí odváží do léčebny. Joe chce odejít ze školy.


6.22 (166) Vše a Marie

Kelly je v léčebně, kde se seznámí s Tarou a rozchází se s Colinem. Steve, Clare, David, Brandon a Susan jedou na víkend na hory. Clare a Steve se snaží Davidovi sehnat holku. Brandon a Susan závodí na lyžích, Susan si zlomí nohu a uvízne s Brandonem ve vichřici. Donna chce, aby Joe zkusil nový způsob léčby srdce a jdou se modlit do kostela. Valerie tráví víkend s Colinem.


6.23 (167) Skok důvěry

Steve si chce koupit Harleye a Clare s tím nesouhlasí. Kelly je v léčebně, kamarádí s Tarou a dozvídá se, že Valerie chodí s Colinem. Colin začne opět brát drogy a po honičce s policajty je zatčen. Brandon jede se Susan navštívit její rodiče, kteří se ještě nevyrovnali se smrtí Susaniny sestry. Za Joem přijíždí jeho bratr, aby mu rozmluvil operaci srdce. Kelly se seznamuje s Gregem.


6.24 (168) Vyjít, vypadnout, odejít

Colin je ve vazbě a chce, aby za něj Valerie zaplatila kauci. Joe jde na operaci srdce. Kelly se vrací z léčebny, setkává se s Gregem a volá jí Tara, že utekla. Tara zůstává u Kelly. Susan, Clare, Brandon a Steve se snaží, aby se Nat a Joan dali dohromady a připraví jim schůzku snů.


6.25 (169) Na mol

Donna a David natáčí dokument z večírku, který pořádá Steve. Tara bydlí u Kelly a nelíbí se jí, že se Kelly schází s Gregem. Steve dostane na starosti nevlastní bratry. Jeden z nich se opije do bezvědomí. Valerie jde na večírek s Colinem. Tara je naštvaná na Kelly a vzteky roztrhne náhrdelník, který jí Kelly půjčila.


6.26 (170) Flirtování s katastrofou

Donna, Clare, Susan, Brandon, Steve a Joe jedou na výlet. Po cestě potkávají tři Kanaďanky, holky začnou žárlit a chtějí, aby žárlili i kluci. Ke Colinovi přijíždí jeho slepý otec a Valerie se snaží, aby se usmířili. Kelly, Greg, David a Tara jdou na bowling. Tara se chce Kelly podobat a snaží se, aby se Kelly s Gregem rozešli.


6.27 (171) Spolubydlící

Všichni se připravují na zkoušky. Clare má z Tary strach a stěhuje se ke Stevovi. David a Donna natáčí videoklip pro jednu skupinu. Tara poškrábe Valerii auto. Steve omylem zničí Clare její památeční šálu. Susan vadí, že chce Brandon v létě pracovat v Bostonu jako novinář. Tara si nechá vlasy ostříhat a obarvit jako Kelly.


6.28 (172) Velké zranění

Colin jde k soudu a doufá, že nepůjde do vězení. Tara se má odstěhovat a otráví Kelly rybičky. David a Donna dokončili videoklip a Joeovi se nelíbí, že tam je Donna polonahá. Steve a Clare se mají setkat s princem Carlem, Clařiným kamarádem z dětství. Kelly zjistí, že jí Tara lhala o svých rodičích. Tara donutí Kelly, aby si s ní nastoupila do auta a chce, aby se tam obě udusily. Kelly se osvobodí a doveze Taru do léčebny.


6.29 (173) Lístek na cestu

Colin se chystá do vězení, ale když uvidí ostatní vězně, tak ujíždí. Brandon a Susan si koupí vítězný los, ale ztratí ho. Steve kamarádí s princem Carlem. Carl chce Stevovi uspořádat oslavu narozenin. Kelly se vrací od své matky domů. Donna s Davidem chtějí natáčet další videoklipy. Steve spadne ze schodů a musí být v krunýři. Val chce, aby jí Kelly pomohla najít Colina.


6.30 (174) Paprsek naděje

Donna a David natáčí videoklip Raye Pruita. Joe chce odejít z Los Angeles, vrátit se domů a trénovat fotbal. Steve má krunýř, sedí doma s Brandonem a čumí na televizi. Clare se schází s princem Carlem a vzpomíná, že si její matka přála, aby se s Carlem vzali. Jestli nebude Colin do půl roku dopaden, Valerie a Nat přijdou o Peach Pit, kterým se při kauci Valerie zaručila. Brandon přemluví Kelly, aby jim ho pomohla najít.


6.31 (175) Narozeniny 1.část

Princ Carl pořádá pro Steva narozeninovou oslavu na lodi na Long Islandu. Na oslavu přijíždí i Andrea. Brandon a Susan si plánují, že spolu stráví léto. Susan dostává nabídku na práci ve Washingtonu. Donna pozve na oslavu jejich producenta Erica a ten se jí pokouší svést. Když mu Donna řekne, že je panna, tak přejde na Valerii. Za Valerií přichází agent F.B.I., který jí má pomoci Colina najít.


6.32 (176) Narozeniny 2.část

Oslava na lodi pokračuje. Carl vyzná Clare lásku a Steve ho praští. Brandon a Steve se poperou v baru a objeví tam Colina. Colin je díky Stevovi a Brandonovi zatčen. Susan řekne Brandonovi, že s ním na prázdniny nejede a rozchází se. Clare si mezi Stevem a Carlem vybírá Steva. Joan čeká s Natem dítě a chtějí se vzít. Donna s Davidem se políbí. Kelly zjistí, že Dylan žije v Londýně s Brendou a ptá se Brandona, jestli i oni dva mají ještě šanci.