3.SÉRIE


3.01 (51) Neštěstí nechodí samo

Začínají letní prázdniny. Brandon se se Stevem vsadí, že si Steve není schopen udržet práci a Steve začne pracovat v Peach Pitu. Brandon pracuje v plážovém klubu. Donna a Kelly se připravují na cestu do Paříže. Andrea dělá vedoucí v letním táboře a chodí s Jayem. Brenda s Dylanem se tajně stýkají, jsou objeveni a Brenda utíká z domova a stěhuje se k Dylanovi. Jackie odchází do porodnice.


3.02 (52) Dvojčata, správce majetku a velký výlet

Jackii se narodí dcera Erin. Kelly se rozhodne, že do Paříže nepojede. Steve a Brandon chodí s dvojčaty. Dylan nemůže Brendu ve svém bytě snést. Rodiče nabízejí Brendě možnost jet s Donnou na léto do Paříže. Brenda to bere jako pokus rodičů, dostat jí pryč od Dylana, ale Dylan je podpoří.


3.03 (53) Paříž 75001

Dylan má napsat dopis otci do vězení, který by mu měl pomoci k podmínečnému propuštění. Kelly se s Dylanem sbližuje. Donna s Brendou si v Paříži zdokonalují francouzštinu a stýská se jim po Davidovi a Dylanovi. Brandon žárlí na Andreu. Andrea se stará o hluchého chlapce, ale když jí přijde nabídka pracovat v CNN, chce z tábora odejít. Brandon jí to vyčte a vyzná jí své city. Andrea v táboře zůstane, ale Brandonovi dává košem.


3.04 (54) Sex, lži a volejbal

David se seznámí s Nikki, které se líbí jeho hudba. V plážovém klubu se koná turnaj ve volejbalu. Brandonovi se líbí Steveova partnerka v turnaji, Brooke. Steve má o Brooke taky zájem, ale ona jeho city neopětuje. Brandon začne s Brooke chodit a Steve žárlí. Kelly chodí s Dylanem. Donna dělá v Paříži modelku a plánuje si, že nechá školy a chce podepsat smlouvu na dva roky. Pak ale zjistí, že jí chce člověk, který jí smlouvu nabídl, dostat do postele a vrací se nohama na zem. Brenda se v Paříži naučí kouřit.


3.05 (55) Američan v Paříži

Steve uslyší Davidovu hudbu a chce mu dělat manažéra. Brandon chce pomoci bezdomovci z plážového klubu. Brenda se seznámí s Američanem Rickem (Dean Cain) a předstírá před ním, že je Francouzska. Brenda s Donnou se vrací domů.


3.06 (56) Hrady z písku

Brenda s Donnou se vrátily z Paříže. Dylan s Kelly předstírají, že se mezi nimi nic nestalo. David vystoupí na slavnosti v plážovém klubu. Na pláži se všichni účastní soutěže ve stavění hradů z písku. Brandon zjistí, že Brooke je rasistka a rozchází se s ní.


3.07 (57) Má píseň

Začíná nový školní rok. Kelly se vyhýbá Dylanovi a Brendě. Brenda dostává na starosti nováčka Sue Scanlonovou, Scottovu sestru. Steve chce dostat také nějakou holku, ale je mu přidělen Herbert. Donna dostává na starost Nikki, která přes léto chodila s Davidem. David se Donně bojí přiznat, co mezi nimi v létě bylo. V škole je nový profesor Gil. Ten jmenuje Brandona šéfredaktorem novin a Andrea chce z novin odejít. Brandon se seznamuje s Nikki. (Postavy Sue, Herbert a Nikki byly původně určeny pro spinoff seriálu).


3.08 (58) Příběh v pozadí

Brenda pomáhá televizní reportérce Beth dělat reportáž o West Beverly. Všichni se připravují na opakování zkoušek. Steve dostává od bývalého studenta univerzální klíč od školy. Dylan jde navštívit svého otce do vězení a musí dělat zkoušky na jiné škole. Brandon začíná chodit s Nikki.


3.09 (59) Highwire

David přistihne Kelly nahou v koupelně a nemůže na to zapomenout. Andrea má noční můry. Myslí si, že Gil nechce, aby šla studovat na Yale. Walshovi mají málo peněz, aby Brandona i Brendu poslali na drahou universitu. Nakonec se Brandon i Brenda rozhodnou, že chtějí studovat na Kalifornské universitě. Brenda s Dylanem si přestávají rozumnět. Steve zjistí, že dědičný klíč nepasuje do zámku.


3.10 (60) Doma a daleko

Brenda se stane vedoucí večírkového výboru. Při utkání středních škol v Shaw jsou zastřeleni dva studenti. Další zápas je odvolán. Brandon v úvodníku novin pozve studenty z Shaw na večírek a všichni tuší, že se to neobejde bez problémů. Sue Scanlonová svádí Davida.


3.11 (61) Předpoklad neviny

Sue obviní Gila z toho, že jí obtěžoval. Steve se vloupá do školy a je přistižen školníkem. Nikki chce Brandona naučit tancovat. Dylanovi je 18 a chce jít poprvé k volbám. Sue se Donně přizná, že si obvinění vymyslela a Donna zjišťuje, že Sue obtěžuje její strejda.


3.12 (62) Jízda osudu

Steve chce po Herbertovi, aby mu ve školní počítačové databázi upravil známky. Andreu porazí auto a ujede. David, Donna, Brandon a Nikki účinkují v televizní pořadu o AIDS. Donna si chce s farářem promluvit o svém vztahu k Davidovi. Brenda potkává v Los Angeles Ricka, kterému v Paříži tvrdila, že je Francouzska. Dylanovi neuznají výsledky ze zkoušek a Dylan odmítne zkoušky opakovat. Dylan a Brenda se rozcházejí.


3.13 (63) Rebel s příčinou

Andrea je po nehodě na invalidním vozíčku. Ve škole se vyšetřuje, kdo se vloupal do počítačové databáze a školník začne Steva vydírat. Cindy žárlí na Jimovu sekretářku. Brenda se schází s Rickem, zjistí, že Dylan se schází s Kelly a rozchází se s Rickem.


3.14 (64) Divocí koni

Dylan odjíždí z Beverly Hills a seznamuje se s farmářkou Anne, která mu nabídne nocleh. Anne se Dylanovi líbí, ale když prodá svého milovaného koně, Dylan odjíždí. David má své první vystoupení v klubu. Vystoupení se Davidovi nepovede a David už nechce, aby mu Steve dělal manažéra. Nikki se setkává se svým bývalým klukem Dieselem (David Arquette). Diesel chce, aby se k němu Nikki vrátila a je na ní hrubý. Brenda s Kelly spolu nemluví. Steve chce, aby se Herbert přiznal a vzal celou vinu na sebe. Dylan se vrací do Beverly Hills. Steve se sám přiznává k vloupání do databáze.


3.15 (65) Laskavost cizích lidí

Je den díkuvzdání. Walshovi mají rozbitou střechu a teče jim do domu. Brandon k nim pozve na večeři bezdomovce, kterému se v létě snažil pomoci. Dylanův otec je na Díkuvzdání puštěn domů a tráví ho s Dylanem a se svou přítelkyní Christinou. Steve jede se svou matkou natáčet tv pořad a chce se jí přiznat, že ho vyhodili ze školy. Během natáčení se sbližuje s asistentkou produkce a matce se přiznává k vyloučení. Může se do školy vrátit, ale musí chodit na doučování.


3.16 (66) Rychle a zběsile

David se musí učit a Donna za něj zaskakuje v rádiu. Brenda s Kelly chtějí, aby se Dylan rozhodl, se kterou z nich chce chodit. Cindy jim domluví společné rande s kluky z Princetonu. Ony čekají kluky z University, ale přijdou dva mladší kluci z Princetonské školy v Encinu (jednoho z nich hraje Seth Green). Brandon a Steve jdou na ilegální automobilové závody a Brandon tam pozná auto, které srazilo Andreu.


3.17 (67) To je báječný život

Blíží se Vánoce. Andreu přijali na Yale a Jay se s ní rozchází. Nikki se stěhuje zpět k rodičům. Brandon se s Andreou líbají, ale pak se navzájem obviňují, že mysleli na své bývalé. Kelly, Brenda a Dylan si slíbí, že budou jen kamarádi, ale všichni slib poruší. Všichni jsou na sebe naštvaní a jedou předat dárky opuštěným dětem. Mají se srazit s náklaďákem, ale andělé Miriam a Clarence jim zachrání život.


3.18 (68) Střední věk… Co dál?

Kelly, Brenda, Donna, Andrea, Jackie a Cindy jedou na víkend do lázní. Jackie potkává Babettu, která jí dříve dodávala drogy a snaží se odolat pokušení opět je začít brát. Cindy žárlí na Jimovu sekretářku a i Jim si myslí,že ho chce svádět. Jackie se dozvídá, že jí Mel podvádí. Brandon sází na spotovní zápasy a Jack McKay má být propuštěn z vězení.


3.19 (69) Opět na vysoké noze

Jack pořádá večírek na oslavu svého propuštění. Jim zakáže Brendě, aby na večírek šla. Z Dylanových přátel tam přijdě jen Kelly a Dylan s ní začíná chodit. Mel se od Jackie stěhuje a Jackie nabízí Davidovi, že u nich může bydlet dál. Dylan s Kelly říkají Brendě o jejich vztahu. Brandon pořád sází na sportovní zápasy a pořád vyhrává. Jack chce, aby Dylan zrušil své konto u Jima Walshe.


3.20 (70) Doporučen dozor rodičů

Brenda se snaží vypořádat s tím, že si Dylan vybral Kelly. Iris přijíždí do Beverly Hills a Dylan s Jackem po ní chtějí, aby podepsala zrušení konta. Andrea jde na večírek studentů přijatých na Yale a setkává se tam s Jordanem Bonnerem. David chce podepsat smlouvu s nahrávací společností, ale musí propustit svého manažéra Steva. Brandon pořád sází na sportovní zápasy a pořád vyhrává.


3.21 (71) Slepá ulice

Jack s Christinou a Dylanem si pronajímají jachtu a bydlí na ní jako rodina. Brenda, Cindy a Donna chodí na kurz sebeobrany. Jackie chce prodat svůj dům. Jack a Dylan chtějí po Jimovi, aby zrušil Dylanovo konto. Brandon sází na sport, ale prohrává a dluží Dukeovi peníze. Dylan jde přeparkovat auto, Jack řekne, že ho přeparkuje sám, auto vybuchuje a Jack je mrtvý.


3.22 (72) To dítě je pro něho otcem

Koná se pohřeb Jacka McKaye. Dylan má noční můry a vidí své druhé Já. Dylan se snaží vyrovnat se smrtí svého otce a přestěhuje se na čas k Walshovým. Spojují se s ním lidi z FBI a prozrazují mu, že Jack s nimi spolupracoval a Christina, že je agentkou FBI. David se nezůčastní smutečního setkání, protože ve studiu natáčí svou první nahrávku.


3.23 (73) Dukeův zlý hoch

David ve studiu natáčí písničky, které se mu vůbec nelíbí. Písničky se nelíbí ani producentovi a David dostává padáka. Brandon dluží Dukeovi peníze a chce si je vydělat sázkou u školního bookmakera Jeffa. Brandon vyhrává, ale Jeff nemá peníze, aby mu výhru vyplatil. Kelly si myslí, že jí chce Brenda Dylana přebrat. Andrea chce do novin napsat Dylanův životopis. Dylan souhlasí, ale chce ho napsat sám. Kelly se bojí, že ztloustne a bere prášky na hubnutí.


3.24 (74) Dokonale dokonalá

Všichni připravují Kelly tajný večírek k narozeninám. Kelly bere pořád prášky na hubnutí a na večírku se zhroutí. Dylan pokračuje ve psaní životopisu. Jackie se snaží prodat dům. Brandon a Steve soutěží v televizním pořadu Láska na první pohled a oběma se líbí Celesta. Ta si vybírá Steva.


3.25 (75) Mazácké volby

Brenda si chce podat přihlášku na universitu v Minnesotě. Na West Beverly se konají „Mazácké volby“. Kelly chodí na terapii a je ke všem nepříjemná. Dylan dopisuje první kapitolu životopisu, kde píše i o citech, které ke Kelly chová a dává jí to přečíst. Brandon, Steve, Jim a Cindy jdou na basketbalový zápas. Steve tam vyhrává deset tisíc dolarů a věnuje je na dětský tábor.


3.26 (76) Prolezla oknem na záchodě

David, Brenda, Kelly, Donna a Andrea jdou se školou do zábavního parku. Andrea se chystá jít poprvé na horskou dráhu. Kelly je okradena a Donna chytí zloděje. Brandon, Dylan a Steve jsou v Peach Pitu, kam přivede podvodnice Ginger fan klub Burta Reynoldse. Dylan se Stevem jí pomáhají Burta Reynoldse sehnat.


3.27 (77) Noc, na kterou se nezapomíná

Všichni se připravují na maturitní večírek. Školní rada odhlasuje, že ten, kdo bude na večírku přistižen opilý, bude vyloučen ze školy a nebude připuštěn k maturitě. Brandon chce pozvat na večírek Andreu, ale tu už pozval Jordan. Jordan, ale dostane chřipku a Andrea na poslední chvíli volá Brandonovi. Brenda na večírek jít nechce, ale nakonec přijímá pozvání od Tonyho Millera. Ten si myslí, že se s ním Brenda po večírku vyspí. Donna se chce po večírku vyspat s Davidem. Před večírkem jdou všichni k Melovi na přípitek. Donna se opije a je přistižena paní Teasleyovou.


3.28 (78) Něco ve vzduchu

Dylan se učí, protože se chce dostat na universitu v Berkeley. Donna má být dočasně vyloučena a nemá být připuštěna k maturitě. Martinovi se nechtějí odvolat. Brandon zjišťuje, že z Donny chtějí jen udělat odstrašující případ a zorganizuje demonstraci studentů.


3.29 (79) Maturita 1.část

Všichni se připravují na závěrečný ceremoniál a vzomínají na roky, strávené na střední škole. Brendu přijali na universitu v Minnesotě. David se bojí, že neodmaturuje s ostatními, protože špatně očísloval odpovědi v testu. Teasleyová zjišťuje, že Steve věnoval peníze na dětský tábor a je ochotná mu napsat doporučení na kteroukoli universitu. Do Beverly Hills přijíždí Iris a Dylan dostává peníze ze svého konta. Andrea nechce jít na Yale a Brandon si myslí, že je to kvůli němu. Davis s Donnou moderují Snídani mazáků, kde všichni pokračují ve vzpomínkách.


3.30 (80) Maturita 2.část

Steve se Brandonovi svěřuje, že to udělal tak, aby Teasleyová přišla na to, že on je tím dárcem peněz pro dětský tábor. David zjišťuje, že odmaturoval. Andrea na ceremoniálu zazmatkuje a zapomene řeč, kterou si připravila. Dylan chce, aby se mu Jim dál staral o peníze. Všichni si připravují něco, aby se na jejich maturitu jen tak nezapomnělo. Andrea se rozhodne, že na Yale půjde a Brenda všem oznamuje, že jde studovat do Minnesoty. Dylan chce strávit s Kelly prázdniny v Evropě.