1.SÉRIE


1.01(1) Pilot

Walshovi se přistěhovali z Minnesoty do Beverly Hills. Dvojčata Brandon a Brenda nastupují do 2. ročníku na střední školu. Ve škole se seznamují s Kelly, Donnou, Stevem a Andreou, která je šéfredaktorkou školních novin, kam chce Brandon psát. Pořádá se velký večírek. Brandon se tam seznamuje s bohatou Marianne Mooreovou a stanou se terčem pomluv. Na večírek se dostanou i prvňáci David a Scott. Davidovi se líbí Kelly. Steve se opije, David ho veze domu a nabourá mu auto. Brandon zjistí, že Andrea nebydlí v Beverly Hills a nepatří tedy do místní školy. Brenda se v nočním klubu seznámí s Jasonem a tvrdí mu, že už chodí na universitu.


1.02 (2) Zelená komnata

Brandon se seznámí s Dylanem, který ho zavede na pláž mezi serfaře. Tam potkává Brandon serfařku Sarah. Dylan předstírá před ostatními, že se vkrádájí do hotelu, ale ve skutečnosti je Dylan ze zámožné rodiny a v hotelu bydlí. Brendě vadí, že jsou Kelly s Donnou sobecké. Sarah se na pláži opije a jen díky Brandonovi a Brendě se neutopí.


1.03 (3) Každý sen něco stojí

Walshovi si najmou hospodyni Annu, která neumí vůbec anglicky. Brenda se seznámí s Tiffany. Tiffany je bohatá, ale kleptomanka. Tiffany krade v obchodě a Brendu podezírají, že jí pomáhala. Ani doma nikdo Brendě nevěří. Brandon dělá číšníka v restauraci, kde vykořisťují přistěhovalce. Dává tam výpověď a Dylan mu sežene práci v Peach Pitu a seznamuje ho s Natem.


1.04 (4) Muž proti muži

Brandon se chce dostat do basketbalovýho mužstva. Brandona do týmu vezmou a ze Steva udělají náhradníka. Brandon chce dokázat, že jsou na školu přijímáni někteří studenti jen kvůli dobrým sportovním výsledkům. Brenda si chce udělat řidičák a přihlásí se do autoškoly.


1.05 (5) Poprvé

Brandona příjíždí navštívit Sheryl, jeho holka z Minnesoty. Brandon tak přichází o panictví. Brandon žárlí a myslí si, že Dylan Sheryl svádí. Nakonec zjišťuje, že Sheryl má problémy v rodině a že utekla z domova. Brenda je zamilovaná do svého učitele a jde mu hlídat jeho protivné děti.


1.06 (6) Vyšší vzdělání

Brandon má problémy s dějepisem a Steve ho přemluví, aby při písemce opisoval stejně jako on sám. Andrea ho přistihne a je na něj naštvaná. Brandon řekne učiteli, co si myslí o jeho učebních metodách a ten najde Brandonův tahák, který mu Steve vnutil. Brenda se chce zalíbit Dylanovi a tak se chce obarvit na blond. Kelly jí s odbarvováním pomůže, ale výsledek je hrozný.


1.07 (7) Bezva máma

Koná se módní přehlídka matek a dcer. Přehlídce předsedá Kellyna matka. Brenda jí obdivuje a za Cindy se stydí. Andrea chce o přehlídce napsat článek a Brandon jí nabídne, že může jít na přehlídku s Brendou a Cindy. David natáčí reportáž z přehlídky do video ročenky. Kellyina matka má problémy s alkoholem a drogama a celou přehlídku zkazí.


1.08 (8) Pokušení sedmnáctého roku

Walshovi slaví sedmnácté výročí svatby. Cindy se setkává se svým bývalým přítelem, fotografem Glenem, a ten jí chce znovu získat.Brenda s Brandonem se snaží, aby se jejich rodiče nerozešli a účastní se výzkumu dvojčat. David se stává novým školním D.J.-em. Donna a Steve se o to také pokouší, ale neuspějí.


1.09 (9) Umění naslouchat

Ve škole se koná týden her. Brendě vadí, že se Kelly s Donnou baví jen o šatech a chce se nějak angažovat. Začne pracovat v lince důvery a snaží se pomoci holce, kterou její přítel i s kamarádem znásilňují. Brandon se seznámí s léčitelkou Ninou a myslí si, že ona o něj má zájem i jako o muže.


1.10 (10) Romantika

Dylan opravuje s Brandonem auto. Brenda ho zastihne nahého ve sprše a přijme jeho pozvání do kina na staré filmy. Do kina jde i Brandon a pak jdou všichni k Dylanovi a pouští si hudbu. Brenda tvrdí Kelly, že jsou s Dylanem jen kamarádi. Kelly tvrdí, že u Dylana nikdy nejde jen o kamarádství. Ve škole se chystá seminář sexuální výchovy. Scott se bojí, že ho tam rodiče nepustí. Brandon je nemocný, tak jde Brenda s Dylanem do kina sama. Jimovi se to nelíbí, protože Dylanův otec je ve finančních kruzích známý podvodník. Brenda jde k Dylanovi domů a tam je jeho otec. Dylan se s ním pohádá a pak křičí i na Brendu. Brenda má z něj strach, Dylan se jí omlouvá a začnou se líbat. Kelly chce Brendu připravit na sex s Dylanem a radí jí antikoncepci. Brenda se chce scházet s Dylanem a Jim je proti a chce, aby mu Brandon vzkázal, že má nechat jejich rodinu na pokoji. Kelly radí Brendě, aby doma lhala a strávila noc s Dylanem. Brandon je na Dylana naštvaný, protože si myslí, že se s Brendou chce jen vyspat. Kelly s Donnou připravují Brendu na rande s Dylanem. Brenda čeká před kinem, ale Dylan nepřijde. Brenda nechápe proč a propláče celý víkend. Brandon žádá od Dylana vysvětlení, ale ten o tom nechce mluvit. Profesor Krovnitz nemůže jet na letiště pro lektorku sexuální výchovy a Steve se nabízí, že ji na letišti vyzvedne. Před lektorkou pak předstírá, že je profesor Krovnitz a flirtuje s ní. Dylan přijíždí za Brendou, aby se jí omluvil. Vysvětluje, že nemohl přijet, protože na jeho otce byla vydaná žaloba a on mu pomáhal balit. Jim Walsh přichází domů a je naštvaný, když tam vidí Dylana. Brenda ho nakonec uklidní a přesvědčí ho, že jí může věřit. Lektorka se na semináři svěřuje studentům, že má AIDS a radí jim, aby si dávali pozor. Steve se lektorce omlouvá za své chování. Brenda zjišťuje, že se Dylan při sexu nechránil a chce, aby si nechal udělat test.

BRENDA NARAZÍ NA DYLANA VE SPRŠE
BRENDA A DYLAN PŘED KINEM

SCOTT SE BOJÍ, ŽE HO RODIČE NEPUSTÍ NA SEMINÁŘ
STEVE FLIRTUJE S LEKTORKOU
BRENDA ČEKÁ NA DYLANA PŘED KINEM
PRVNÍ POLIBEK

1.11 (11) Pravidla hry

Jim a Cindy jedou na víkend do Palm Springs. Tam se nemužou zbavit dotěrného manželského páru, který jim i nabídne výměnu partnerů. Brandon s Brendou jsou sami doma a pořádají večírek. Večírek se trochu zvrtne a zdemolují při tom dům. Brandon se opije, má autonehodu a je zatčen.


1.12 (12) Jeden a nemluvně

Brandon se seznámí s Melissou. Melissa je svobodná matka a snaží se zvládat školu i výchovu dítěte. Když jde Melissa na přijímací zkoušky na universitu, Brandon se o dítě stará. Brenda s Kelly vyhrají v rozhlasové soutěži parašutistický kurz. Brenda to přede všemi tají, protože se bojí výšek. Kelly i Brenda flirtují se svým instruktorem.


1.13 (13) Noční potlach

Brenda pořádá doma dámskou jízdu („večer ženské vzájemnosti“). Na večírek přichází i Kellyina kamarádka Amanda, která se snaží jim večírek zničit, aby se šly s Kelly bavit jinam. Holky se během večera sbližují i s Andreou a zjišťují, že Amanda je závislá na prášcích na hubnutí. Brandon se chtějí se Stevem dostat do klubu, ale to se jim nepodaří. Seznamují se s dvěma holkama a ty jim ukradnou Stevovo auto.


1.14 (14) Sláva je když…

Brandon dostane roli v seriálu Všichni za jednoho. Sblíží se s herečkou Lydií Leedsovou. Ta ho ale jen využívá k tomu, aby začal žárlit její bývalý přítel. Lydie Brandona podtrhne a ani mu neřekne, že ho ze seriálu vystřihli. Brenda zastupuje Brandona v Peach Pitu. Nejdříve práci nezvládá, ale pak se začne přestrojovat za Laverne, číšnici z televizní reklamy a v Pitu začne být populární.


1.15 (15) East Side Strory

Carla, neteř hospodyně Anny, si zapíše bydliště na adresu Walshových. Jim a Cindy řeknou Brendě a Brandonovi, že jen kvůli tomu, aby mohla Carla chodit na West Beverly. Brandon se do ní zamiluje a zjišťuje, že to udělala v ránci programu na ochranu svědků. David se snaží získat M.C. Hammera, aby jim ve škole zahrál.


1.16 (16) Víkend v Palm Springs

Všichni se chystají do Palm Springs. Steve zjistí, že tam má David k dispozici dům prarodičů a tak mu řekne, že může jít do Palm Springs s nimi. David se seznámí s dívkou Úterý a pozve jí i její punkové kamarádky na večírek. Ona má o něj ale zájem jen proto, že je David podobný klukovi, který se s ní nedávno rozešel. Brenda se chce v Palm Springs setkat s Dylanem a strávit s ním noc. Zapomene ale jméno hotelu a Dylan potkává svou starou známou. Jediný Brandon musí být v práci. V Peach Pitu se seznamuje s malým Curtisem, který má v plánu ukrást z pokladny peníze.


1.17 (17) Na vlastních nohou

Brandon kandiduje do voleb na starostu ročníku a Kelly i Andrea chtějí vést jeho předvolební kampaň. Brandon si nakonec uvědomí, že není vhodným kandidátem a odstupuje. Brenda se v klubu seznámí se servírkou Sky a chce po jejím vzoru odejít ze školy a osamostatnit se. Když musí Sky na čas někam odjet, Brenda se nabídne, že jí bude hlídat byt a uvědomí si, že se ještě osamostatnit nechce.


1.18 (18) Test

Všichni se ve škole připravují na velký test. Brenda si v prsu objeví bulku a jde na vyšetření. Bojí se, že to může být rakovina. Andrea je ze školního testu nervozní a Steve jí pomáhá se na test připravit. Během doučování mezi nimi přelítne jiskra a oni se začnou líbat. Pak si slíbí, že o tom nikomu neřeknou a dělají, že se nic nestalo.


1.19 (19) Duben, nejkrutější měsíc

Donna má problémy s učením, začne chodit za školu, kouřit a stýkat se s flákači. Brandon a Brenda dostávají výsledky testu a mají stejný počet bodů. Brandon chce do školních novin napsat portrét Rogera Azariena (Matthew Perry), nejnadějnějšího studenta školy a začne mít dojem, že chce Roger zabít svého otce. Nakonec ale zjišťuje, že chce Roger zabít sám sebe.


1.20 (20) Jarní trénink

Brenda najde na ulici psa Moulu a chce si ho nechat. Jim s tím nesouhlasí a chce, aby ho Brenda dala do útulku. Brandon a Steve trénují klučičí baseballové družstvo. Brandonovi vadí, že jim rodiče dětí do tréninku mluví a nelíbí se mu chování některých rozmazlených hráčů a chce odejít. Nakonec sehrají zápas proti družstvu chudých kluků, které trénuje Nat.


1.21 (21) Jaro je ve vzduchu

Všichni se připravují na jarní ples. Steve chce pozvat Darlu, o které si myslí, že to je „nejodvázanější kočka na West Beverly“. Kelly je vyhlášená jako jedna ze čtyř nominovaných na titul „Jarní královna“. Andrea se ptá Brandona, jestli půjde na ples a když on řekne, že se mu tam nechce, tak začne tvrdit, že jí taky ne. Steve zve Darlu, ale ona ho odmítá. Brenda se ptá Andrei, jestli už Brandona pozvala a Andrea se vyjádří, že mohou jít spolu jindy a jinam a nemusí to být zrovna ples. Kelly přijde za Brandonem do Peach Pitu a řekne mu, že „už se všema pěknýma klukama byla a nechce je, nebo oni nechtějí ji“ a zve ho na ples. V tom přichází Steve, aby pozval Kelly, ale ta mu už oznamuje, že jde s Brandonem. Brandon a Kelly navrhují, aby pozval Steve Donnu a že půjdou jako parta. Andrea zve Brandona k sobě na video, ale ten jí oznamuje, že jde s Kelly na ples. Andrea je zklamaná a Brandon se omlouvá, že ona nechtěla a že ho pozvala Kelly. Dylan má s Brendou pronajatý v hotelu, kde se ples koná, pokoj a chtějí se poprvé spolu milovat. Kelly a Brenda si vybírají večerní šaty. Obě si vyberou stejné šaty. Kelly řekne, že je to „laciný hadr“ a že by v tom nikdy nešla a obě šaty vrací. Večer před plesem ale přichází Kelly k Walshovým právě v těch šatech a zjišťuje, že si je Brenda koupila taky. Brenda a Kelly se začnou hádat a obě chtějí po té druhé, aby si vzala jiné šaty. Donna si koupila šaty, ve kterých neprojde dveřmi, nemůže si v nich sednout a ani tančit. Steve se už cestou na ples opije. Andrea kouká sama doma na horor. Kelly s Brandonem tančí. Steve s Donnou „zatím tančit nechce“. David se vsadí se Scottem, že si na plese zatancuje s Kelly. Brenda je v pokoji s Dylanem a je nervózní. Dylan jí ale uklidňuje a vyznává jí lásku. Kelly říká Brandonovi, že mu to „sekne od první chvíle, co ho poznala“. Brandon jí odpoví, že jí také, ale že je Kelly bývalá holka jeho kamaráda a navíc Brendina kamarádka. Kelly si myslí, že to není důležité a začnou se spolu líbat. Brandon to přeruší a řekne jí, že jí na to už asi moc dobře zná a bere jí spíš jako sestru. Kelly řekne, že to je „ta největší sprosťárna, co jí kdy kdo řekl“. Steve je naštvaný a odejde ze sálu. Brandon jde za ním a Steve mu řekne, že není opilý, ale mrzí ho, že má dnes narozeniny a Kelly si na to ani nevzpomněla. Mrzí ho, že jediné Kelly se přiznal, že mu matka v opilosti řekla, že je adoptovaný a Kelly se na něj vykašlala. Kelly je vyhlášena za „Jarní královnu“. Koná se taneční soutěž a vítěz má právo si s „královnou“ zatancovat. Andrea kouká sama na horor a představuje si, jak přijde na ples a všechny rozřeže motorovou pilou. Když se vzpamatuje, rozhodne se na ples jít sama. Kelly se omlouvá Steveovi, že na jeho narozeniny zapomněla. Steve začne urážet její charakter, opilou matku a otce, co jí jen posílá šeky. Kelly se rozpláče a nechápe, proč se Steve k ní tak chová. Steve chce jen, aby mu řekla, že jí na něm záleží. David tančí jak o život a vyhrává soutěž. Andrea přichází sama na ples a Brandon jí řekne, že jí to sluší. David si jako vítěz může zatancovat s Kelly, ale ta z toho nadšená není. Brenda gratuluje Kelly a usmiřují se. Kelly podle Brendina úsměvu pozná, že se s Dylanem vyspala a má radost i za ní. Brandon tančí s Andreou. Steve přijde pro Kelly, omlouvá se jí a vyznává jí lásku. Kelly mu řekne, že ho svým způsobem má také ráda. Kelly si uvědomí, že Steve nechal Donnu celý večer stát v koutě a nevšímal si jí. Všichni se sejdou uprostřed parketu a shodnou se na tom, že to byl podivuhodný večer.

"ŽE NÁM TO BUDE SLUŠET, ANDREO"
POVINNÉ FOCENÍ

"TVOJE MÁMA STRÁVÍ POLOVINU ŽIVOTA LÉČENÍM A TU DRUHOU PROCHLASTÁ"
"VSADÍME SE O $20, ŽE SI S NÍ ZATANČÍM"
PRVNÍ POLIBEK SE BLÍŽÍ
PODLE ÚSMĚVU JE JESNÉ, CO DĚLALI

1.22 (22) Domov je tam…

Jim Walsh má být povýšen, ale musí se přestěhovat zpět do Minnesoty. Andrea se chce s Brandonem na rozloučenou vyspat, ale nakonec z toho sejde. Všichni se s nimi neradi loučí a tak si to Jim rozmyslí a zůstávají v Beverly Hills. Brenda oznamuje Dylanovi, že „to nedostala“.